AF1210FR-0715R4L
MFR.Part #
AF1210FR-0715R4L
JLCPCB Part #
C4322617
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS