RT1210BRD0738K3L
MFR.Part #
RT1210BRD0738K3L
JLCPCB Part #
C4082570
Description
-55℃~+125℃ 250mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS