ERJ-U14F59R0U
MFR.Part #
ERJ-U14F59R0U
JLCPCB Part #
C4251289
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS