AC0603JR-7W8K2L
MFR.Part #
AC0603JR-7W8K2L
JLCPCB Part #
C20142576
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS