RT1210BRD0729K4L
MFR.Part #
RT1210BRD0729K4L
JLCPCB Part #
C4170180
Description
-55℃~+125℃ 250mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS