RSF1WSJR-52-6R8
MFR.Part #
RSF1WSJR-52-6R8
JLCPCB Part #
C3457519
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS