TR1206NR-073K9L
MFR.Part #
TR1206NR-073K9L
JLCPCB Part #
C20167187
Description
-30%~0% -55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS