RT1206WRD076K81L
MFR.Part #
RT1206WRD076K81L
JLCPCB Part #
C3995880
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS