RT1206WRD07698RL
MFR.Part #
RT1206WRD07698RL
JLCPCB Part #
C3934360
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS