MFR25SFRF52-4R7
MFR.Part #
MFR25SFRF52-4R7
JLCPCB Part #
C1752019
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS