RT1206WRD0762KL
MFR.Part #
RT1206WRD0762KL
JLCPCB Part #
C3939692
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS