SR1206MR-0713KL
MFR.Part #
SR1206MR-0713KL
JLCPCB Part #
C4198798
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS