RT1206WRD07499KL
MFR.Part #
RT1206WRD07499KL
JLCPCB Part #
C4081181
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS