CFR2WSJR-73-160R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR2WSJR-73-160R
JLCPCB Part #
C3388397
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS