RT1206WRD073K48L
MFR.Part #
RT1206WRD073K48L
JLCPCB Part #
C4158731
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS