RC0201FR-0757K6P
MFR.Part #
RC0201FR-0757K6P
JLCPCB Part #
C6751560
Description
-55℃~+125℃ 50mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS