RT1206WRD0728RL
MFR.Part #
RT1206WRD0728RL
JLCPCB Part #
C4348391
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS