RT1206WRD07221RL
MFR.Part #
RT1206WRD07221RL
JLCPCB Part #
C4033157
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS