RT1206WRD07191RL
MFR.Part #
RT1206WRD07191RL
JLCPCB Part #
C4035864
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS