ESR18EZPF4422
MFR.Part #
ESR18EZPF4422
JLCPCB Part #
C4028786
Description
-55℃~+155℃ 44.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS