RT1206WRD07158RL
MFR.Part #
RT1206WRD07158RL
JLCPCB Part #
C3913824
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS