RT1206WRD07124KL
MFR.Part #
RT1206WRD07124KL
JLCPCB Part #
C4106810
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS