RT1206WRD07110KL
MFR.Part #
RT1206WRD07110KL
JLCPCB Part #
C3995647
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS