FMP100FRE52-69K8
MFR.Part #
FMP100FRE52-69K8
JLCPCB Part #
C3389363
Description
-55℃~+155℃ 1W 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS