RT0603CRE07130KL
MFR.Part #
RT0603CRE07130KL
JLCPCB Part #
C2124965
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS