RT1206WRC07768RL
MFR.Part #
RT1206WRC07768RL
JLCPCB Part #
C4036835
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS