AT0805DRD077K15L
MFR.Part #
AT0805DRD077K15L
JLCPCB Part #
C4273757
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS