RT1206WRC0724RL
MFR.Part #
RT1206WRC0724RL
JLCPCB Part #
C4340352
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS