RN73R2BTTD3280D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3280D50
JLCPCB Part #
C2528621
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 328Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS