RT1206WRC07240RL
MFR.Part #
RT1206WRC07240RL
JLCPCB Part #
C4263278
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS