AA0201FR-07154KL
MFR.Part #
AA0201FR-07154KL
JLCPCB Part #
C2102277
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS