RT1206WRC07220RL
MFR.Part #
RT1206WRC07220RL
JLCPCB Part #
C3924399
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS