RT1206WRC071K69L
MFR.Part #
RT1206WRC071K69L
JLCPCB Part #
C4300202
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS