AF0805FR-0730K9L
MFR.Part #
AF0805FR-0730K9L
JLCPCB Part #
C6118850
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS