RT1206WRC071K62L
MFR.Part #
RT1206WRC071K62L
JLCPCB Part #
C4222044
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS