AHA50AFB-2K87
MFR.Part #
AHA50AFB-2K87
JLCPCB Part #
C1568865
Description
2.87kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS