AR0805FR-077K32L
MFR.Part #
AR0805FR-077K32L
JLCPCB Part #
C4085656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS