RT1206WRB0769R8L
MFR.Part #
RT1206WRB0769R8L
JLCPCB Part #
C4279905
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS