AT0805DRD0732R4L
MFR.Part #
AT0805DRD0732R4L
JLCPCB Part #
C2139592
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 32.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS