RT1206WRB074K53L
MFR.Part #
RT1206WRB074K53L
JLCPCB Part #
C4552661
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS