RT1206WRB07174KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206WRB07174KL
JLCPCB Part #
C4091581
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS