RT1206WRB0713K3L
MFR.Part #
RT1206WRB0713K3L
JLCPCB Part #
C4051951
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS