RT1206CRB0713K3L
MFR.Part #
RT1206CRB0713K3L
JLCPCB Part #
C1702788
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS