RT1206WRB07107RL
MFR.Part #
RT1206WRB07107RL
JLCPCB Part #
C4213557
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS