RT1206LRA0739KL
MFR.Part #
RT1206LRA0739KL
JLCPCB Part #
C7065231
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS