RC1210FR-071R05L
MFR.Part #
RC1210FR-071R05L
JLCPCB Part #
C874801
Description
-55℃~+155℃ 1.05Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS