RT1206FRE0790R9L
MFR.Part #
RT1206FRE0790R9L
JLCPCB Part #
C872935
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS