RT1206FRE0775KL
MFR.Part #
RT1206FRE0775KL
JLCPCB Part #
C872894
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS