RT1206FRE076R2L
MFR.Part #
RT1206FRE076R2L
JLCPCB Part #
C2107398
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS