RT1206FRE0746R4L
MFR.Part #
RT1206FRE0746R4L
JLCPCB Part #
C872781
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS